Slide backgroundSlide thumbnail

Rroba me shumice Nga Evropa
Blini Rrobat e markave me shumicë

Rroba me shumice Nga Evropa
Blini Rrobat e markave me shumicë

Blini rroba, këpucë dhe aksesorë të markës nga Evropa. Postskriptum GmbH është një furnizues kryesor i modës B2B.

READ MORE
Katalogu
Slide backgroundSlide thumbnail

Rroba me shumice
Nga Evropa

Blini rroba, këpucë dhe aksesorë të markës nga Evropa. Postskriptum GmbH është një furnizues kryesor i modës B2B.

Bashkohuni në Telegram tonë
Më shumë
Katalogu

Rroba me shumice dhe kepuce

Mbi 1,000,000 artikuj të modës në mbi 5000 m2 hapësirë magazine - do të gjeni etiketa evropiane premium dhe dizajner, si dhe marka me çmime të ulëta të veshjeve në rrugë për gra, burra dhe fëmijë në katalogun tonë me shumicë. Ne gjithashtu shesim këpucë me shumicë me çmime të lira.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ofertat e Rroba me shumice

Përparësitë tona

Dorëzimi në mbarë botën

Dorëzimi në mbarë botën

Rrjeti ynë i dërgesave përfshin Evropën, Azinë, Afrikën dhe Amerikën Latine. Jini të sigurt me politikën e plotë të rimbursimit të partnerëve tanë në rast të ngarkesës së humbur.
Përvoja

Përvoja

20 vjet përvojë në B2B stok veshje, këpucë dhe aksesorë me shumicë. Ne kemi veshje me shumicë për gra, burra dhe fëmijë.
Shërbimi ndaj klientit

Shërbimi ndaj klientit

Ofrimi i mbështetjes gjithëpërfshirëse në çdo hap. Nga zgjedhja e produktit, ndihma me zhdoganimin, deri te dorëzimi nëpër vende dhe rajone të ndryshme, ne sigurojmë një proces pa probleme për ju.
Furnizimi i besueshëm

Furnizimi i besueshëm

20 vjet bashkëpunim me mbi 150 marka, shitës me pakicë dhe shpërndarës sipas marrëveshjeve kontraktuale, duke garantuar një hyrje të qëndrueshme të artikujve të markës në segmente të ndryshme.

Furnizues me shumicë veshjesh

Ne jemi të interesuar të bashkëpunojmë me Dyqane të tregut me pakicë, Butiqe dhe kompani të shitjes me shumicë. Ne ju ofrojmë mundësinë që të zhvilloni vargun e ofertës tuaj me Çmime të ulëta të shitjes.

Me përvojën tonë të njohurive dhe përvojën e industrisë së mallërave të tepricës ne jemi të interesuar për bashkëpunime afatgjate përfituese.

Sasia minimale e porosisë: 1 Njësi pako. Me Çmim prej 500 Euro (sipas kërkesës) varësisht nga sasia e Artikujve dhe Markave të Asortimentit të mallërave (prej 500 deri në 5.000 Euro).

Ne kemi kënaqësinë të pranojmë ofertat e juaja, dhe gëzohemi për ju!

SHITJE ME SHUMICË | SHITJE NGA DEPOJA E VESHJEVE TË MODËS DHE MARKAVE ME CILËSI TË LARTË

POSTSKRIPTUM GmbH është kompani e profilizuar për mallin tepricë dhe në Aksion të veshjeve nga prodhuesit më me renome në Europë për Femra, Meshkuj dhe Fëmijë.

Ne jemi një kompani e cila vepron në tregun me shumicë me përvojë shumëvjeqare dhe e rangut të lartë evropian sa i përket përzgjedhjes së Artikujve si dhe bashkimin mallërave të përziera për tregtarët me shumicë dhe pakicë.

Magazinat tona në Gjermani përmbajnë veshje dhe këpucë me shumicë nga markat më të mira evropiane. Nëse jeni duke kërkuar për furnizues të këpucëve dhe veshjeve me shumicë, atëherë Postskriptum GmbH është zgjedhja e duhur për ju.

Çmimet tona të mallërave janë 5-10 herë më të ulëta sesa Çmimet në treg.

Ne kemi një gamë prej më tepër se 5.000 artikuj të veshjeve të markave, këpucëve dhe aksesorëve. Ne ofrojmë veshje me stil, kualitative dhe veshjeve për kohën e lirë, punë dhe mbrëmje të cilësisë më të lartë të modës së fundit nga dizajnerë të mirënjohur nga Gjermania, Franca, Italia dhe Spanja.

Ne kemi : Veshje punë dore, Veshje Pune, Bluza, Funda, Pantollona, Veshje sportive, Këmisha, Maica, Fustana, Farmerka, Jakne (Xhaketa Xhinse dhe duvet me pendë), këpucë dhe aksesorë.

Prioritet i yni është që konsumatorët të ndahen të kënaqur. Ne për shumë vite kemi garantuar qëndrueshmërinë dhe besueshmërinë përmes bashkëpunimit shumëvjeqar dhe Kontratave afatgjata.

Newsletter

Abonohuni në buletinin tonë dhe merrni informacionet më të fundit në lidhje me produktet dhe promovimet tona të reja.

Reagime nga klientët tanë

Zbuloni se çfarë thonë klientët tanë për punën me ne

About Us

POSTSKRIPTUM GmbH, with a warehouse in Westhausen and an office in Stuttgart, is a German wholesale clothing distributor that offers high-quality women’s, men’s and children’s stock clothes from leading European brands.

More Info

Other languages

Contact Us

Löffelstr. 22-24, 70597 Stuttgart, Germany

+49 711 92537912